Dołącz do naszego zespołu!

Śląski Instytut Terapii Systemowej jest miejscem stworzonym z pasji do nurtu systemowego. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, par oraz rodzin, a także grupy terapeutyczne. Pracuj razem z nami!

Dowiedz się więcej

Nasi pracownicy aktywnie uczestniczą we współtworzeniuInstytutu i otrzymują potrzebne wsparcie do realizacji wymyślonychprzez nich projektów z zakresu psychologii i psychoterapii. Instytut jest miejscem nie tylko terapii, ale również szkoleń.

Kontakty z psychoterapeutami z Francji pozwalają nam być prekursorem szkoleń z niektórychsystemowych technik pracy. Dzięki temu wszyscy pracownicy mają nie tylko okazję do uczestnictwa w tych nowatorskich szkoleniach, ale również współprowadzenia ich, jeśli wyrażą taką chęć.

Właścicielka Instytutu, sama jest psychologiem i psychoterapeutą, rozumie więc potrzeby pracowników i pilnuje, aby ich praca przebiegała w jak najbardziej komfortowych warunkach, kierując się zasadą, że komfort terapeuty jest warunkiem koniecznym do prowadzenia skutecznej pracy terapeutycznej.

Jako że tworzymy miejsce z pasji do systemowego nurtu psychoterapii,wymogiem koniecznym do podjęcia współpracy jest ukończenie co najmniej pierwszego roku kursu w tym właśnie nurcie (ewentualnie integratywnym systemowym).

Aktualne oferty współpracy

Psycholog / psychoterapeuta systemowy

Proponujemy:

·  elastyczne godziny pracy (grafik do ustalenia indywidualnie w zależności od dostępności pracownika oraz gabinetów)
·  wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
·  formę zatrudnienia do ustalenia (na razie praktykujemy B2B oraz umowy zlecenie, jednak jesteśmy otwarci na inne potrzeby).
·  wsparcie w prowadzonych procesach terapeutycznych
·  bardzo duże zainteresowanie pacjentów
·  możliwość bezpłatnego udziału w superwizji grupowej
·  intrawizje w naszym zespole.
·  możliwość doszkalania się w ramach kursów organizowanych przez Instytut
·  śliczne, w pełni wyposażone gabinety praktycznie w centrum Gliwic.
·  wyjątkową atmosferę
·  dostęp do narzędzi i materiałów

Wymagania:

·  wykształcenie wyższe z psychologii
·  ukończenie co najmniej 1 roku szkoły psychoterapeutycznej w nurcie systemowym, ewentualnie integratywnym
·  mile widziane doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii
·  chęć rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach rozwijających kompetencje z zakresu psychoterapii
·  zaangażowania w pracę terapeutyczną
·  umiejętność pracy w zespole

Twój zakres obowiązków:

·  prowadzenie indywidualnych sesji psychoterapeutycznych
·  z czasem (jeśli kandydat wyrazi taką chęć) : prowadzenie sesji psychoterapeutycznych z parami i rodzinami oraz terapii grupowej
·  uczestnictwo w grupach intrawizyjnych i superwizjach – ważne jest dla nas, aby każdy z pracowników uczestniczył we współtworzeniu instytutu

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania swojego CV psychologów i psychoterapeutów zainteresowanych współpracą ze Śląskim Instytutem Terapii Systemowej.

+48 32 7570307
kontakt@sits.edu.pl